Мельник Галина Павлівна

фотографія Мельник Галини Павлівни

Адвокат за покликанням

Народилася на Одещині. Юридичну освіту здобула в Чернігівському юридичному технікумі, а згодом – одеському державному університеті. Віце-президент Асоціації Українських правників, голова Львівської крайової організації Асоціації Українських Правників. Вела приватну адвокатську діяльність. Співвласник українсько- польського СП „Петран-ЛТД”. Дочка Анна – студентка юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

Праця адвоката – це не лише досконале знання законів і вміння послідовно, чітко і наполегливо відстоювати законність, але й, насамперед, - повага до особистості, здатність зрозуміти і допомогти. Чесність, доброта, любов до людей – це ті найважливіші риси, завдяки яким Галина Павлівна Мельник обрала адвокатську справу і досягла у ній значних успіхів. А також саме завдяки цим рисам вона завжди могла сподіватися на підтримку рідних, друзів і колег, адже, як мовиться у народі, що посієш, те і пожнеш.

Львівська крайова організація Асоціації українських правників, яку очолювала Галина Павлівна, - це об’єднання справжніх професіоналів, для яких професійна чесність значить дуже багато. Крім того, це коло однодумців, з якими завжди цікаво і поспілкуватися на фахові теми і провести вільний час. „Юрист за духом” – так казала про себе ця жінка.

Її аналітичний розум у поєднанні з невичерпним оптимізмом та величезною працездатністю був запорукою відмінного результату у кожній справі, за яку вона береться. Коли польські партнери запропонували стати їй співвласником і директором підприємства з виробництва залізобетонних конструкцій, то відразу змогла оцінити перспективність цієї ідеї. Це був шанс, який вона реалізувала у повній мірі. Підприємство почало впроваджувати абсолютно нові для України будівельні технології. Назва „Петран” поєднує імена польського співвласника Петра Бжозовського і дочки Анни.

На думку Ганни Павлівни, ділова жінка – це не покликання, а свідомий вибір, це доля, яку вона сама будує, утверджуючи себе в житті.

На жаль, 23 серпня 2018 року Галини Павлівни не стало, але вона завжди залишиться у нашій пам'яті та наших серцях.