Гавриш Маріанна Ярославівна

фотографія Гавриш Маріанни Ярославівни

Народилась 27 серпня 1988 року.

У 2005 році закінчила з відзнакою Золочівську середню школу № 1.

У 2010 році здобула вищу освіту у Львівському національному університеті ім. Івана Франка на юридичному факультеті за спеціальністю «правознавство», ОКР «Магістр» за напрямком «Правосуддя».

Під час навчання у 2008-2009 роках працювала юристом - координатором громадської організації «Молода дипломатія».


З 01 вересня 2010 р. працює асистентом кафедри права та підприємництва економічного факультету Львівського національного аграрного університету, напрям діяльності – земельне право.

Має досвід підготовки цивільно-правових договорів, звернень, позовних заяв, скарг, представництва у суді у цивільному судочинстві (стосовно трудових та зобов’язальних, сімейних спорів), надання консультацій громадянам з правових питань. а також досвід роботи у сфері земельного права.

Знання комп'ютера (на рівні досвідченого користувача з навиками роботи з програмами «Інфодиск: законодавство», «Ліга», «Нау - Експерт», Internet) та особисті якості: (ініціативність, відповідальність, глибокі теоретичні знання, постійне підвищення професійного рівня, комунікабельність, старанність та наполегливість) надають можливість надавати потребуючим якісну правову допомогу.

Контактний телефон: 097-968-81-30

E-mail: marianna_hawrysh@mail.ru