Винярська Мар'яна Григорівна

фотографія Булгакової Мар'яни Григорівни

Народилася 25 вересня 1979 року.

У 2004 році закінчила навчання на юридичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка та отримала диплом магістра права.

З 1999 по 2002 роки навчалася та стажувалася у Великобританії, освоїла основи курсу "Бізнес-Менеджмент" в коледжі заочного навчання.

У 2001 році отримала Кембриджський сертифікат англійської мови (Cambridge Advanced Exam Certificate). У Великобританії мала двохрічний досвід роботи юридичним консультантом-перекладачем, працювала викладачем стажистом англійської мови.

Має досвід роботи у сфері юриспруденції з 1997 року: працювала провідним юристом Міжнародної благодійної організації "Екологія-Право-Людина", юрисконсультом Львівської філії державного підприємства "Інформаційний центр" Міністерства юстиції України, викладачем Правничого коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка, юрисконсультом Львівського регіонального центру післяприватизаційної підтримки підприємств.

У 2007 році отримала сертифікат Інституту тренування та досліджень ООН, в якому навчалася за Екологічною програмою дистанційного курсу Міжнародного екологічного права.

З 2011 року є засновником та директором Експертно-дорадчого центру "Правова аналітика".

Мета створення і діяльності ЕДЦ "Правова аналітика":

  • утвердження та захист прав людини;
  • сприяння становленню громадянського суспільства; утвердженню демократії, правової держави, принципів верховенства права та закону; імплементації принципів міжнародного права і європейських стандартів в Україні;
  • провадження науково-дослідницької, громадської експертної, просвітницької діяльності;
  • сприяння судовій реформі, роботі органів державної влади та боротьбі із корупцією;
  • сприяння розвитку природоохоронної справи та захисту прав споживачів.

З 1997 року є членом Львівської крайової організації Асоціації українських правників та з 2005 року є членом Правління організації.

Має публікації у юридичних виданнях ("Юридичний вісник України", "Екологія-Право-Людина", "Відповідальна економіка", була автором рубрики "юридичні консультації" у будівельному журналі "Боярд").

Бере участь у міжнародних переговорних процесах, міжнародних та національних семінарах, конференціях та тренінгах, в тому числі в Європейському суді з прав людини, комітетах ООН з питань виконання міжнародних домовленостей Україною тощо.

Займається приватною юридичною діяльністю, перекладацькою діяльністю та експертною роботою у сфері права. 

Контактний телефон: +38067-962-14-62

Статті:

E-mail: maryana.lviv@gmail.com