Райхель Роман Петрович

фотографія Райхеля Романа Петровича

Народився 14 січня 1970 року в м. Львові.

У 1989 р. Закінчив із відзнакою Львівський технікум залізничного транспорту та здобув технічну освіту, а в 1998 р. - юридичний факультет Львівського національного університету імені І. Франка.

Чотирнадцять років трудової діяльності присвятив роботі в багатотисячному колективі львівської дирекції Українського державного підприємства поштового зв'язку “Укрпошта”, очоливши юридичний відділ.

У серпні 2003 р. отримав право на заняття адвокатською діяльністю.

Член Львівської крайової організації Асоціації українських правників. Нагороджений почесними грамотами голови Львівської обласної державної адміністрації та львівського міського голови.

На сьогодні у сфері адвокатської діяльності спеціалізується на юридичних консультаціях, складання процесуальних документів, представництві інтересів, у тому числі захисті в суді у таких сферах як:

  • цивільне право (підготовка проектів документів, правова експертиза правовстановлюючих документів на майно, супровід правочинів з об'єктами рухомого та нерухомого майна, оформлення, визнання та захист права власності на об'єкти нерухомого майна; поділ, встановлення порядку користування об'єктами; спадкування майна; відшкодування збитків);
  • житлове право;
  • земельне законодавство;
  • трудове право;
  • господарське та податкове право (практична юридична допомога в проблемних ситуаціях, консультації у правових питаннях, ведення ділових переговорів, складення договорів, контрактів та угод, представлення інтересів у суді, правова допомога у стягненні заборгованості, підготовка та супровід під час перевірок контролюючими органами, оскарження дій та рішень контролюючих суб'єктів);
  • адміністративне право (захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади та місцевого самоврядування).

Контактний телефон/факс: (0322) 235-72-72

Мобільний телефон: 067-674-02-50

E-mail: yr@post.lviv.ua