Райхель Роман Петрович

фотографія Райхеля Романа Петровича

Народився 14 січня 1970 року в м. Львові.

У 1989 р. Закінчив із відзнакою Львівський технікум залізничного транспорту та здобув технічну освіту, а в 1998 р. - юридичний факультет Львівського національного університету імені І. Франка.

Чотирнадцять років трудової діяльності присвятив роботі в багатотисячному колективі львівської дирекції Українського державного підприємства поштового зв'язку “Укрпошта”, очоливши юридичний відділ.

У серпні 2003 р. отримав право на заняття адвокатською діяльністю.

Член правління Львівської крайової організації Асоціації українських правників. Нагороджений почесними грамотами голови Львівської обласної державної адміністрації та львівського міського голови.

На сьогодні у сфері адвокатської діяльності спеціалізується на юридичних консультаціях, складання процесуальних документів, представництві інтересів, у тому числі захисті в суді у таких сферах як:

  • цивільне право (підготовка проектів документів, правова експертиза правовстановлюючих документів на майно, супровід правочинів з об'єктами рухомого та нерухомого майна, оформлення, визнання та захист права власності на об'єкти нерухомого майна; поділ, встановлення порядку користування об'єктами; спадкування майна; відшкодування збитків);
  • житлове право;
  • земельне законодавство;
  • трудове право;
  • господарське та податкове право (практична юридична допомога в проблемних ситуаціях, консультації у правових питаннях, ведення ділових переговорів, складення договорів, контрактів та угод, представлення інтересів у суді, правова допомога у стягненні заборгованості, підготовка та супровід під час перевірок контролюючими органами, оскарження дій та рішень контролюючих суб'єктів);
  • адміністративне право (захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади та місцевого самоврядування).

Контактний телефон/факс: (0322) 235-72-72

Мобільний телефон: 067-674-02-50

E-mail: yr@post.lviv.ua