Масляний Юрій Андрійович

фотографія Масляного Юрія Андрійовича

Народився 6 травня 1970 року у м. Львові. Закінчив Львівську середню школу №54. Після проходження строкової військової служби поступив на денне відділення юридичного факультету Львівського державного університету ім. І. Франка, який закінчив у 1995 році з червоним дипломом. Під час навчання в університеті, у 1994 році розпочав практичну правничу діяльність юристом у Франківському райвиконкомі м. Львова. З 1995 по 1999 рік очолював юридичний відділ Франківської районної адміністрації м. Львова. В 1999 році перейшов на роботу у Відділ приватизації житла Франківського району м. Львова, одночасно розпочавши адвокатську діяльність.

Активно бере участь у громадській роботі. З 1994 року член Асоціації українських правників, а з 1999 року заступник голови Львівської крайової організації Асоціації українських правників. Делегат ряду з'їздів Асоціації українських правників, а також IV Світового Конгресу українських юристів.

У 1999 році провів створення та реєстрацію Львівської Асоціації учасників ринку нерухомості, забезпечує юридичну підтримку діяльності цієї Асоціації та окремих агентств нерухомості.

В 2005 році розробив установчі документи та провів реєстрацію Постійно діючого Третейського суду при Львівській Асоціації учасників ринку нерухомості, обраний заступником голови цього суду.

За активну громадську роботу нагороджений почесними грамотами голови Львівської обласної державної адміністрації та Львівського міського голови.

Займається нормотворчою діяльністю у сфері свого професійного інтересу. Зокрема, є автором ряду рішень виконкому Львівської міської ради з житлових питань та з питань, пов’язаних з нерухомістю, співавтором одного з проектів Закону України “Про діяльність з нерухомістю”, автором Правил агентської діяльності з нерухомістю, які регулюють діяльність агентств нерухомості м. Львова.

В час дозвілля віддає перевагу футболу, музиці, книгам. Є одним із засновників та активних учасників футбольної команди “Франківці”, постійного учасника міських, обласних та всеукраїнських змагань з міні-футболу.

Займаючись адвокатською діяльністю, спеціалізується в галузі житлового та земельного права, проведення операцій з нерухомістю. Набутий досвід роботи в органах місцевого самоврядування та адвокатської діяльності, обов'язковість при виконанні професійних обов'язків стають запорукою надання ним фахової допомоги при вирішенні юридичних проблем чи запобіганні їх виникнення.

Надає практичну юридичну допомогу у таких формах:

 • юридичні консультації;
 • правова експертиза правововстановлюючих документів на об’єкти нерухомого майна та інших документів;
 • складання та правова експертиза проектів договорів купівлі-продажу, оренди нерухомого майна тощо;
 • юридичний супровід укладення договорів купівлі-продажу, оренди нерухомого майна, пайової участі тощо;
 • оформлення, визнання та захист права власності на об'єкти нерухомого майна;
 • представництво та захист інтересів в органах правосуддя, державної влади, на підприємствах, установах, організаціях;
 • складання процесуальних документів (позовів, заяв, скарг тощо) у судових справах.

Окремі категорії цивільних справ, у яких можливе надання юридичної допомоги:

 • спадкування;
 • визнання права власності на об'єкти нерухомого майна (будинки, квартири, земельні ділянки тощо);
 • поділ нерухомого майна;
 • виділення ідеальних та реальних часток у спільній сумісній власності на на об'єкт нерухомого майна;
 • самочинне будівництво;
 • встановлення порядку користування земельною ділянкою.

Контактний телефон: 8-050-317-07-81