У віці 58 років пішла з життя голова ЛКО АУП Галина Мельник

Галина Мельник

З превеликим жалем інформуємо, що 23 серпня 2018 року раптово обірвався життєвий шлях голови Львівської крайової організації Асоціації українських правників Галини Павлівни Мельник. ЇЇ передчасна смерть глибоко засмутила її рідних, друзів та колег, адже Галина Павлівна була не лише зразком чесності, доброти, любові до людей, але й уміла надихати інших.

Галина Мельник народилася на Одещині 2 січня 1960 року. У 1978 році закінчила Чернігівський юридичний технікум, а в 1988 році – юридичний факультет Одеського державного університету імені І.І.Мечникова. Досвід здобувала у різних галузях права: служба в органах внутрішніх справ Одеського облвиконкому, державний нотаріус Третьої Тульської державної нотаріальної контори (РФ), прокуратура Львівської області, Державна інспекція контролю за цінами у Львівській області.

З 1991 року Г.П. Мельник була членом Асоціації українських правників (АУП).

У 1992 році започаткувала спільно із польськими колегами діяльність спільного підприємства — ТОВ «Петран-ЛТД». Була не лише співвласником підприємства, а й автором двох патентів щодо впровадження нових технологій у галузі будівельних матеріалів.

З 1997 року була членом правління Львівської крайової організації АУП, а з 2002 року очолила нашу організацію та була обрана віце-президентом АУП. Адвокатську практику розпочала у 2003 році, з 2007 року була членом Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури у Львівській області. Галина Павлівна була делегатом п’яти Світових конгресів українських юристів, з’їздів АУП, з’їзду Спілки жінок України, першого Всеукраїнського конгресу жінок-адвокатів «Жінки-адвокати — до серця кожного».

За високий професіоналізм, самовіддачу, наполегливість у роботі й активній громадській діяльності Галина Павлівна була високо оцінена не лише колегами, але й нагороджена почесними грамотами Львівської облдержадміністрації, Всеукраїнської громадської організації «Асоціація українських правників», подякою Львівського міського голови, дипломом за проекти «Адвокати та адвокатські об’єднання України. Юриспруденція України. Правова освіта в Україні» та «В України жіноче обличчя», грамотою голови президії Львівської обласної колегії адвокатів.

На думку Галини Павлівни, ділова жінка – це не покликання, а свідомий вибір, це доля, яку вона сама будує, утверджуючи себе в житті.

Усі, хто знав Галину Павлівну Мельник, любили і поважали її за чуйне ставлення до людей, щирість та оптимізм.

Світла пам’ять про неї назавжди збережеться в наших серцях.