Вітаємо!

Ви завітали на портал Львівської крайової організації Асоціації українських правників, професійного об’єднання понад 1000 юристів Львівщини.

Львівська крайова організація Асоціації українських правників є громадською організацією, яку було засновано у 1991 році, а зареєстровано як юридичну особу у 1993 року.

Засновниками нашої крайової організації були львівські практикуючі юристи: Петро Масляк, Ігор Заяць, Руслан Таратула, Микола Сернецький, Михайло Юркевич та інші.

Головами Львівської крайової організації Асоціації українських правників у різні роки були Петро Масляк, Зеновій Гладун, Володимир Васьків, Ігор Пилипчук, Галина Мельник.

Основними завданнями нашої організації є відродження української школи права, проведення заходів для спілкування теоретиків і практиків, правників різних спеціалізацій та напрямків діяльності; піднесення престижу професії правника; поширення правової інформації серед населення; захист особистих та фахових інтересів членів АУП.

Членами нашої організації є судді, адвокати, нотаріуси, юристи органів державної влади і органів місцевого самоврядування, підприємств, банків, установ, організацій, викладачі та студенти правничих факультетів львівських вищих навчальних закладів.

Кожний член АУП вправі з допомогою нашої організації реалізувати свої влаcні ідеї для задоволення особистих інтересів, в тому числі розмістити на цьому порталі інформацію про себе чи про свою юридичну фірму або адвокатське об'єднання та надавані послуги.

З допомогою нашого порталу кожна особа може обрати собі з членів АУП правового радника для вирішення чи запобігання виникнення особистих проблем у житті.

При Львівській крайовій організації Асоціації українських правників діє Центр медіації.

Також при нашій організації діють такі експертно-правові центри:

Правову допомогу у вищезгаданих експертно-правових центрах надають члени нашої організації – фахівці у відповідних галузях права (адвокати, нотаріуси, практикуючі юристи) на підставі договорів про надання правової допомоги.

Допомогу у визначенні фахівців у відповідних галузях права та їх рекомендації для надання правової допомоги здійснюють координатори відповідних центрів.