Архів новин порталу

2017 рік
2015 рік

Заява-спростування

Шановні колеги, друзі, виборці, Львів’яни та відвідувачі сайту!

Повідомляємо Вас, що Львівська крайова організація Асоціації українських правників не бере участі у виборчих перегонах та не підтримує жодних кандидатів у виборах на посаду міського голови Львова.

Цим повідомленням спростовуємо інформацію, поширену на підтримку одного із кандидатів на посаду міського голови Львова І.Васюника про те, що ЛКО АУП підтримала разом з іншими громадськими організаціями його кандидатуру.

Мова йде, зокрема, про неправдиві повідомлення, поширені на сайті «Варіанти» - «Громадські організації Львівщини підтримали Ігора Васюника» та на сайті Львівського порталу «Громадські організації закликають львів’ян усунути Садового та його поплічників від влади» та можливо на інших ресурсах.

Уповноважені статутні органи нашої громадської організації (загальні збори та правління) не приймали рішення про підтримку І.Васюника на посаду мера міста Лева, і поширення відповідної інформації вважаємо проявом політичного шахрайства.

Можлива підтримка кандидатів на посаду міського голови чи кандидатів в депутати окремими членами нашої організації є приватною думкою таких осіб, а не волевиявленням нашої громадської організації.

З повагою

Голова ЛКО АУП Галина Мельник.

13 жовтня 2015 року.


9 жовтня 2015 року Асоціація українських правників та Львівська крайова організація Асоціації українських правників організували та провели «круглий стіл» на тему: "Реформа судоустрою: що буде зі спеціалізованими і вищими судами, як обиратимуть та призначатимуть суддів. Презентація авторського проекту Конституції України".

Доповідачі:

  • Василь Костицький, доктор юридичних наук, професор, президент Асоціації українських правників;
  • Михайло Юркевич, голова Господарського суду Львівської області;
  • Богдан Павлишин, голова ради адвокатів Львівської області;
  • Павло Гураль, доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри конституційного права юридичного факультету Львівського національного університету ім.І.Франка;
  • Ігор Заяць, доцент кафедри конституційного права юридичного факультету Львівського національного університету ім.І.Франка;
  • Михайло Мацько, доцент, юридичний факультет, Львівська комерційна академія.

Учасниками «круглого столу» були обговорені питання:

  • шляхи забезпечення доступу до правосуддя;
  • реформування судоустрою та майбутнє спеціалізованих і вищих судів;
  • удосконалення порядку обрання та призначення суддів;
  • дисциплінарна відповідальність та суддівська етика.

Посилання:

Реформа судоустрою


17 березня 2015 року в приміщенні Львівської крайової організації Асоціації українських правників за ініціативи Львівського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з участю Львівської крайової організації Асоціації українських правників та Ради адвокатів Львівської області відбувся «круглий стіл» на тему «Взаємодія системи безоплатної правової допомоги та адвокатури».

Посилання:

Круглий стіл на тему «Взаємодія системи безоплатної правової допомоги та адвокатури»

2014 рік
2013 рік
2012 рік
2011 рік
2010 рік
2009 рік
2008 рік